COOK’S  CLUB:
WAKACJE POZA SCHEMATEM

Tego lata uciekniesz od codzienności zanurzając się w Cook’s Club, hotelu stworzonym dla nowego pokolenia turystów kochających styl życia bohemy.Tygiel kultur, osobowości i smaków a wszystko w otoczeniu doskonałego designu. W Cook’s Club skupiamy się na dobrej muzyce, doskonałych drinkach i fantastycznym jedzeniu. Niezobowiązująca atmosfera pozwoli oderwać Ci się od rutyny i spędzić czas w gronie podobnych osób.

1 - MIEJSKI STYL ŻYCIA PRZY PLAŻY

 

 

 

Cook’s Club przenosi miejski styl życia do wakacyjnych kurortów. Świetny design, wyśmienita kuchnia i drinki,muzyka w tle i niezobowiązująca atmosfera tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. To hotele położone blisko plaż z dostępem do strefy rozrywki.

 

 

Dodaj nazwę widgetu

2 - NOWOCZESNY DESIGN

 

Cook’s Club wyróżnia świetny design. Zarówno pokoje, jak i pomieszczenia ogólnodostępne zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu a doskonale dobrane dodatki potęgują atmosferę relaksu. Cook’s Club to stylowe i proste pokoje oraz apartamenty z małą kuchnią, idealne dla osób podróżujących w pojedynkę oraz grup znajomych.

 

 

4 - CHWILO TRWAJ!

 

W Cook’s Club życie skupia się wokół głównego basenu, który od rana do nocy jest miejscem integracji i chilloutu. Tu się zrelaksujesz przy muzyce serwowanej przez wyselekcjonowanych DJ-ów. W barze Captain’s Cook napijesz się świeżych soków i fantazyjnych koktajli, które wykreował topowy berliński barman - David Wiedemann.

 

 

3 - KOCHAMY JEŚĆ!

 

Sercem Cook’s Club jest Cantina – kulinarny hotspot przyciągający nietuzinkową kuchnią serwowaną non stop. Street-food z całego świata i lokalne specjały, od zdrowych dań wegańskich po klasyczne potrawy, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

 

Citi Cool na plaży.

 

Cook’s Club to koncept hotelowy, który przenosi miejski styl życia do wakacyjnych kurortów. To hotele przy plaży, które zostały zaprojektowane dla nowego pokolenia turystów, którzy chcą spędzać czas w obiektach o świetnym designie, z doskonałą kuchnią i drinkami, przy dobrej muzyce serwowanej w ciągu dnia i wieczorem przez profesjonalnych DJ-ów. Idealne dla singli, par i grup znajomych.

 

 

cook

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500